• Ocenenie vo výtvarnej súťaži - Rómska paleta

• V minulom školskom roku sa naši žiaci zapojili svojimi výtvarnými prácami do celoslovenskej výtvarnej súťaže žiakov rómskej menšiny – Rómska paleta 2022.

V súťaži na tému Gulliverove cesty boli ocenené tri naše žiačky – Katarína Balážová získala diplom v I. kategórii do 10 rokov a žiačky Valentína Danielová a Alexandra Chválová získali čestné uznanie taktiež v I. kategórii do 10 rokov.

Našim žiačkam srdečne blahoželáme a prajeme im ešte veľa tvorivých nápadov a prác!

• Zasadnutie plenárneho a triedneho RZ

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na zasadnutie plenárneho rodičovského združenia, ktoré sa uskutoční dňa 21.09.2022 (streda) o 15:30 hod. v školskej jedálni v budove ZŠ. Následne sa budú konať i triedne zasadnutia RZ s triednymi učiteľmi.

• Riaditeľ Základnej školy s materskou školou Lakšárska Nová Ves oznamuje,

že dňa 16.09.2022 (piatok) bude udelené žiakom ZŠ voľno podľa §150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Riaditeľské voľno sa udeľuje z prevádzkových dôvodov.

RV.pdf

• Slávnostné otvorenie školského roka

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Slávnostné otvorenie školského roka.

V prvý septembrový pondelok sa na našej škole uskutočnilo slávnostné otvorenie školského roka, ktorého sa zúčastnili nielen žiaci pokračujúci v štúdiu, ale aj žiaci, ktorí po prvýkrát prekročili školskú bránu – naši prváčikovia. Štrnásť nesmelých tváričiek sa počas imatrikulácie predstavilo novým spolužiakom, učiteľom a stali sa tak súčasťou školy.

Svojimi príhovormi všetkých privítali pani starostka i pán riaditeľ. Ten nám zaželal veľa trpezlivosti a chuti získavať nové vedomosti.

Prváčikom, ale aj všetkým žiakom základnej školy prajeme v novom školskom roku veľa úspechov!

• Vážení rodičia!

Školská jedáleň pri ZŠ s MŠ prechádza v školskom roku 2022/2023 na program Edupage. V týchto dňoch prebieha nastavovanie modulu v programe. S tým súvisí i vygenerovanie správy o zvyšnom kredite. Prosíme Vás, aby ste na túto správu nereagovali. Keď nastavovanie programu dokončíme, budeme Vás opäť informovať.

Za porozumenie a trpezlivosť ďakujeme!